הדבר הקטן שהופך כל חתונה לאירוע בלתי נשכח!

תכננו את אירוע החתונה כמעט שנה.

השקענו את מיטב כספינו. רצינו שהוא יהיה המיוחד ביותר, השמח ביותר ושלא נשכח את הלילה הזה לעולם.

הבטחנו זה לזו שנעשה הכל על מנת שזה יהיה אירוע של פעם בחיים.

דאגנו שהשמלה תהיה הכי מהממת, עיצוב האולם והחופה ידהים וירגש את כולם והאוכל יהיה מעולה. אפילו הכנו נאומים מתאימים. אבל ידענו כי בראש ובראשונה האירוע מתחיל, מתרחש ומסתיים על רחבת הריקודים. לכן, חיפשנו אחר אטרקציה מתאימה, שתשמר את האנרגיות החיוביות לאורך כל האירוע, כי ביננו, הדיג'יי, ולא משנה כמה המלצות קיבלנו עליו, איננו קוסם.

היה זה בין מדידת השמלה ובחירת הצלם, כשהוגנב לאוזננו רעיון הרקדנים הסמויים.

בתחילה הופתענו מהרעיון, אבל התעניינותנו גברה ומתברר כי קיימת האפשרות להזמין רקדנים אשר יופיעו לאירוע, יתערבבו בקהל האורחים באופן דיסקרטי ואשר כל תפקידם הוא להלהיב ולהתסיס את הרוקדים ברחבה.

בפגישתנו עם הסטודיו, ובתשובה לשאלותינו הרבות, הובהר לנו כי המדובר ברקדנים מקצוענים, אשר יותאמו במיוחד לאירוע שלנו על פי דרישותינו. רקדנים אלו  יגיעו לאירוע בהופעה נאה וצנועה, לבושים כשאר האורחים.

עוד נאמר, כי רקדנים תוססים ומלאי אנרגיה אלו, המוכשרים בכל סגנונות הריקוד, ייסחפו לרחבת הריקודים את קהל המוזמנים ויידעו לתעל את כל האנרגיות והשמחה שברחבה לעברנו, החתן והכלה, ויבטיחו כי עיני כל המוזמנים יתמקדו בנו.

אודה כי עדיין היינו מעט סקפטיים, אבל החלטנו ללכת על הרעיון ובהתאם לכמות האורחים הזמנו שתי רקדניות ושני רקדנים.

דרשנו כי הם יהיה בערך בגילנו וכי יהיו לבושים בצורה צנועה ואלגנטית. תיאמנו מראש עם הסטודיו, כי ככל ויישאלו, יענו – כי הינם חברים של בעלי מהצבא.

לאורך החתונה בעודי מפזזת בין המוני הרוקדים, לא האמנתי למראה עיני ובתוכי צחקתי על חששותיי. רמת האדרנלין גאתה. מוזמנים שמעולם לא חשבתי כי יקומו לרקוד היו כאחוזי תזזית על הרחבה מבלי להבין מה אירע. והכי חשוב, עוצמת ההתרחשות התמקדה סביבנו – החתן והכלה. היינו מרכז העניינים ושותפים לכל מעגלי השמחה. הרגשנו בעננים.

הרקדנים היו נהדרים. לבושים ככל האורחים, הם ניגשו באופן טבעי לחלוטין למוזמנים, הקימו אותם לרקוד ואף לימדו אותם תנועות ריקוד. בעלי ואני רקדנו כמו שמעולם לא ידענו שאנו מסוגלים וסוף סוף גם למדנו את ריקוד הלטינוס המסורתי.

לא רק שאר האורחים האמינו שהם חברים טובים שלנו. גם אנחנו הרגשנו מהר מאוד את האהבה והאנרגיות החיוביות שלהם, וההתחברות ההדדית הייתה קלה ביותר.

לימדו מניסיוננו. החתונה היא האירוע של חייכם. רחבת הריקודים היא המקום בו מוכרע אופייה של מסיבת החתונה. הזמנתם של רקדנים סמויים לאירוע, היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם אשר יבטיח כי האירוע שלכם יהיה התוסס, השמח, המקפיץ והנוצץ ביותר. אל תשכחו כי הכל יתועד בסרט החתונה ובתמונות, שיהוו זיכרון לכל החיים.

זכרו, אנחנו מוציאים אלפי שקלים על המנות, על השמלה המפוארת, חליפת החתן, העיצוב, הצילום והרשימה עוד ארוכה מאוד. אבל זוהי כמות החיוכים, החיבוקים, העינטוזים, האושר, האנרגיות והשמחה שברחבה שתקבע אם החתונה שלכם הייתה עוד אחת מיני רבות או אירוע של פעם בחיים שיירגש את כל המוזמנים ויעלה על פניכם חיוך של אושר בכל פעם שתעלו אותו בזיכרונכם.

מדובר בהוצאה קטנה ביותר, אך חשובה מכל ההוצאות האחרות.

יש דברים שבהם לא חוסכים ותראו שעוד תרצו להזמין אותם שוב לברית, אנחנו הזמנו…

להזמנת רקדנים לאירוע שלכם 054-75-900-75

סמכו עלינו, אתם לא תתחרטו

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *