הרומנטיקה בעולם ריקודים

ריקודים סלוניים ממש כשם שהם מהנים, הם גם רומנטיים להפליא.

במהלך השנים, גדולי הרומנטיקנים ידעו שאין דרך טובה יותר לשבות את ליבה של עלמה מאשר לסחוף אותה אל רחבת הריקודים. האחיזה, הנגיעה והתנועות לצלילי המוזיקה זוהי מיומנות רומנטית רוויית קסם שכל אחד יכול להוסיף לחייו הזוגיים. חישבו על כל מערכות היחסים הנפלאות
שלעולם לא היו נרקמות ללא המשפט הנפלא:" התרצי לרקוד?"

קסמו הרומנטי של הריקוד הסלוני הוא סוד השייך לכל רקדן מיומן.

לגברים שבינינו – היכולת לזהות מהו הריקוד המתנגן, ההתאמה לקצב והמלודיה, לבטוח בעצמכם וביכולת ההובלה שלכם, לחצות את הרחבה ולהזמין את בחירת לבכם לריקוד, הינה מיומנות חברתית נפלאה.

הנשים לעומת זאת, נהנות מעצם החיזור ע"י הרקדנים כבנות זוג לריקוד, ונשבות בידי אותם תותחי ההובלה, שלא צריכים להתאמץ יותר מידי. החיזור אחריהן מתגבר ברגע שהן מפתחות יציבה, חינניות, סטייל ויתר כישורי הריקוד הנרכשים.

אנשים בכלל ורקדנים בפרט יעשו הרבה על מנת להראות מושכים בעיני המין השני, שעות ארוכות בחדר הכושר ופיתוח הגוף בידיעה שלא מעט מסתכלים עליכם ו"בוחנים" את תנועותיהם וגופם, הון עתק על קוסמטיקה ובגדים מסוגננים, רק על מנת לזכות ביתרון קל במשחק המינים. לרוע "מזלם", הפעולות הללו לא תמיד מניבות פרי, שכן תמיד הם יעמדו בצילו של אותו רקדן מיומן שסוחף אחריו מבטים ללא מאמץ.

הדרך הטובה ביותר למשוך אליך תשומת לב חיובית ומחמיאה היא על רחבת הריקוד.

אם אתם אוהבים את הקטע – השקיעו זמן במספר שעורים ותרגול זה כל הדרוש על מנת לשנות את חייכם החברתיים והרומנטיים מקצה לקצה. אל תתייאשו ותתגמדו לעומת המקצוענים.

זכור שגם הם ממש כמותכם התחילו מאפס, ודרוש לא מעט זמן על מנת לרכוש מיומנות – אך זה לא בשמיים. רק התמדה.

היו גאים במי שאתם ובמעלות שלכם. אל תחששו מביקורת ולמדו גם ע"י הסתכלות באותם מיומנים.

אם תרצו – בסוף גם אתם תגיעו לרמה הנכספת.

 

בין אם אתם מגיעים לרחבה לצורך מציאת בן/בת זוג, גיוון הקשר או חיזוק הנישואים, אין ספק שתוכלו לקחת נשימה אחת עמוקה אל תוך העולם שלכם. זה שאתם בונים עם עצמכם. אחרי הכל – כל תקשורת או הבנה מתחילה מתוככם ומהגישה שלכם לסביבה.

הריקוד מאפשר לכם לבטא את רגשותיכם אל בן/בת הזוג ונותן למערכת היחסים אופי חושני ולעיתים אף אירוטי. ריקוד עוזר להחיות את הזוגיות ולשמרה.

לאחר שנים של נישואים, אין כמו פעילות חדשה ומרעננת כמו ללמוד ביחד לרקוד, על מנת למצוא יחדיו חוויות מרגשות וחדשות על רחבת הריקודים ורענון בחיי הנישואים. עודדו את הניצוץ הרומנטי – אותו ניצוץ שגרם לאיחוד מלכתחילה אשר ישמור על נישואים ארוכי טווח ומעניינים. נשים רבות יעידו שהן מעדיפות ערב של ריקודים שבו אפשר ממש להרגיש את בן הזוג, לדבר ללא מילים ולהנות מזמן האיכות שלכם על כל בילוי אחר.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *