דף הבית » שאלות ותשובות

שאלות נפוצות ותשובות

ראשית עליכם לרצות. ברגע שיש רצון הלימוד עצמו הופך לפשוט וחיובי יותר. הצעד הראשון הוא להתקשר למספר הבא: 054-75-900-75 לתאם לעצמכם שיעור עם אחת מהמדריכות המקצועיות שלנו. במהלך השיעור המדריכה תאבחן את רמתכם הנוכחית ותמליץ על תכנית הלימוד המתאימה לכם.

כן, כן וכן. ללמוד לרקוד זה קל כמו ללמוד ללכת ובלבד שאתם לומדים אצל מדריכה מנוסה.
בסופרדאנס אנו מלמדים צעדי ריקוד מובנים עליהם מתבססים תרגילים ייחודים המשתלבים בסגנונות רבים. אין הגבלת גיל, התלמיד המבוגר ביותר שלנו הוא מעל 70, הצעירים ביותר הם לרוב בשנות העשרה.

אורך תכנית הלימוד תלוי במספר הריקודים שברצונכם ללמוד ועד איזה רמה ברצונכם להגיע. אצלנו בסופרדאנס, תהיו מסוגלים לרקוד כבר לאחר שעור הריקוד הראשון שלכם.

עלות השיעור משתנה על פי מספר גורמים – כמה מקצועי ברצונך להיות? איזה ריקודים ברצונך ללמוד? מהו לוח הזמנים שלך? כבר לאחר השיעור הראשון, תתאים המדריכה תכנית לימוד ריקוד העונה על צרכיכם ותוכל לענות על כל שאלה שתהיה לכם על מנת שתוכלו לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר.

תוכלו ללמוד את הצעדים העדכניים והעכשוויים ביותר בכל אחד מריקודי החברה החל מסלסה קובנית, סלסה LA, רומבה פריסטייל, בצ'אטה, קיזומבה, זוק, טנגו ארגנטינאי, ואלס, צ'ה-צ'ה, רוקנ'רול, רואדה, ועד סגנונות הריקוד החופשי: דאנס, מזרחית, האוס, היפ-הופ, ריקודי בטן וMTV.

אחרי שרוכשים בסיס טוב לריקוד, תוכלו לנתח, להבין וליישם את הצעדים החדשים לבדכם ללא כל קושי. אולם רבים התלמידים החוזרים לקחת שעורי ריקוד בסגנון נוסף, או אפילו על מנת לחדד את הסטייל האישי ולרקוד עם חבריהם לריקודים שהופכים לקבוצה מגובשת.

אתם יכולים לתאם שיעור מתי שתרצו, הסטודיו שלנו פתוח 7 ימים בשבוע: ימי חול עד 23:00, ימי שישי עד כניסת שבת וימי שבת – מצאת השבת. (במיוחד עבור אותם זוגות ובודדים שעובדים במהלך השבוע)

כן. כל מדריכי הסטודיו עוברים תוכנית הכשרה ייעודית. כל מדריכה היא בעל רקע בריקוד וניסיון בהדרכה. אנו נבחר את המדריכה המתאימה ביותר לצרכים ולאופי הלימוד שלכם.

ריקוד הנו אחד מהכישורים החברתיים הבולטים ביותר. לדעת לרקוד זהו נכס לכל החיים. זוהי השקעה בהנאה, יציבה, ביטחון, אישיות מגוונת וחברים חדשים.
מעבר לזה, ריקוד מהווה פעילות גופנית מתונה, מספק הנאה ללא מאמץ. הוא פותח עולם חדש ונפלא של זוגיות, רומנטיקה ובילויים כל השנה.

בי"ס לריקוד סופרדאנס:

  • שיעורי ריקוד חתן כלה
  • שיעורי ריקוד פרטיים
  • שיעורי ריקוד קבוצתיים
  • רקדנים סמויים